Čepice oboustranná bambusová - různé barvy a potisky

Oboustranná bambusová čepice s potiskem.

490 Kč
Skladem

Máte rádi multifunkční kousky? 

Čepice "dva v jednom" - z jedné strany třeba černá a z té druhé barevná s autorským potiskem. A jaká bude, to vymyslíme společně. Napište mi, jakou barvu máte rádi a jaké motivy potisku upřednostňujete. Dáme to dohromady a váš originál bude na světě.

A proč bambusovou čepici? Znáte ten pocit, kdy uvažujete, jestli si čepici vůbec brát, protože, když ji pak v místnosti sundáte, vypadají vaše vlasy jak po uragánu. Tuto čepici můžete ji nosit i vevnitř - krásně dýchá, neelektrizuje...je totiž z bambusovéhu úpletu! No a i když ji sundáte, tak se žádný uragán nekoná.

BambusBambus je nerychleji rostoucí rostlinou na světě, navíc roste bez přičinění člověka naprosto sám bez nutnosti zavlažování a použití pesticidů, či hnojiv. Bambusové vlákno je 100% přírodně odbouratelné. Bambus má výborné savé vlastnosti a je také přírodně antiseptický (dokáže odbourávat pachy).  Má skvělé termoizolační vlastnosti. V letních měsících může být tímto způsobem dosaženo snížení tělesné teploty až o tři stupně (ve srovnání s bavlněnými látkami), v zimním období pak materiál dokáže teplo zadržovat a příjemně zahřát. 

 

Velikost - UNI

Složení materiálu: bambus + lycra

Kód Kód: 551
Jméno značky: VERVER
Kategorie: Móda
Hmotnost: 0.25 kg
Zpět do obchodu